Курс бізнес-англійської в Києві – Business English (ділова мова)

ВИБАЧТЕ, НАБІР НА НАВЧАННЯ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО

Бізнес-курс англійської мови розрахований на слухачів з початковим рівнем володіння англійською мовою – Intermediate.

Курс розрахований на декілька рівнів по 36 академічних годин -Intermediate, Upper-Intermediate  та Advanced.

Бізнес-курс англійської мови передбачає засвоєння слухачами ділової лексики та використання її в робочих умовах. Пройшовши навчання за бізнес-курсом англійської, Ви з легкістю зможете грамотно вести телефонні  перемовини, проводити презентації, представляти свою компанію, розповідати про її особливості та цілі. Подорожуючи, Ви не будете потребувати допомоги розмовника або оточуючих в аеропорту, готелі або на митниці, тому що всі основні комунікативні ситуації, які можуть виникнути, будуть кілька разів відпрацьовані Вами на уроках бізнес-англійської, а використання найпопулярніших та часто вживаних кліше – доведені до автоматизму.

Навчання на рівні Intermediate проводиться за підручниками бізнес-англійської First Insights into Business видавництва Longman, які відмінно себе зарекомендували.

Навчання на рівнях Upper-Intermediate та Advanced проводиться за підручниками Market Leader. Успішному сприйняттю бізнес-курсу англійської буде сприяти використання на уроках статей з Financial Times – авторитетної англійської міжнародної газети з бізнес-тематикою. Викладачі цього курсу прагнуть до того, щоб студенти засвоювали професійну лексику та використовували її в повсякденному діловому спілкуванні. Перевага цього бізнес-курсу англійської ще й у тому, що в ньому висвітлені такі актуальні проблеми, як лідерство, влагодження конфліктів, зовнішнє оточення бізнесу і т. ін. Матеріал курсу дає змогу використовувати лексичні та граматичні конструкції в обговоренні проблем сучасного ділового світу.

Цей курс ділової англійської рекомендовано всім, хто бажає впевнено почуватися в динамічній бізнес-атмосфері.

Викладання за даним курсом уже неодноразово здійснювалось нами серед керівників і співробітників різних підприємств та організацій в Києві, про що свідчать численні вдячні відгуки.

Вартість занять з курсу бізнес-англійської в Києві.

Підручник з ділової англійської мови New Insights into Business ознайомлює студентів з ключовими поняттями бізнесу та мовою ділового світу; багатий безліччю прикладів з ділового життя сучасності, містить масу цікавих, «свіжих» розробок та текстів. Підручник є чудовим посібником для підготовки до більшості іспитів (тестів) з ділової англійської мови.

ВИБАЧТЕ, НАБІР НА НАВЧАННЯ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО